تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 تیر 1402 - 14:05
206 بازدید
کد خبر : 3889

مجمع عمومی کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر برگزار می‌شود.

مجمع عمومی سالانه کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر در نوبت اول به حد نصاب نرسید و به نوبت دوم موکول شد.

به گزارش سایت هنری پیام هنر و به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، هیأت مدیره کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر مجمع سالانه خود را در تاریخ ٣١ خرداد ماه بشکل عادی-فوق‌العاده در ساختمان شماره ٢ خانه تئاتر ترتیب داد و با سپری شدن بازه قانونی در تاریخ و محل مقرر و به حد نصاب نرسیدن شرکت‌کنندگان، تشکیل این مجمع به دور دوم موکول شد.

بر همین اساس نوبت دوم مجمع مذکور با دستور جلسه قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره، ارائه گزارش بازرس و ترمیم هیات مدیره در روز سه‌شنبه به تاریخ ٢٠ تیرماه ١۴٠٢ ساعت ١۶ برگزار می‌شود.
این مجمع در ساختمان شماره ٢ خانه تئاتر به نشانی خیابان برادران مظفر ساختمان آفتاب طبقه دوم با شرکت هر تعداد از اعضاء به شکل حضوری یا وکالتی بر قرار است.
کاندیداها (اعضای پیوسته) برای پیوستن به کادر هیات‌مدیره بعنوان عضو‌علی‌البدل هیات‌مدیره و بازرس علی‌البدل می‌بایست درخواست خود را به شکل کتبی حداکثر تا روز شنبه ١٧ تیر به هیات مدیره کانون متبوع تحویل دهند. دریافت وکالت اعضاء فقط در فرم ارائه شده توسط هیات مدیره کانون بشکل چاپ شده در قطع A5 با امضای عضو وکالت دهنده رسمیت دارد و وکالت به شکل مجازی و اینترنتی یا برگه‌های متفرقه قابل قبول نیست.
مشارکت اعضای پیوسته و وابسته در مجمع اعلامی الزامی است و هرگونه تغییر غیرمترقبه در زمان یا مکان برگزاری اعلام می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.