تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 تیر 1401 - 8:33
325 بازدید
کد خبر : 2149

انتخاب اعضای جدید هیات مدیره کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر

مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر برگزار گردید.

به گزارش سایت هنری پیام هنر و به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، روز شنبه چهارم تیرماه ١۴٠١ مجمع عمومی سالانه کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر با حضور اکثریت اعضای آن و حضور و نظارت مستقیم مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر تشکیل و پس از انجام مقدمات، ثبت نام حاضرین و طی تشریفات قانونی، طبق دستور جلسه مقرر برگزار شد.
درابتدا  ٣ نفر از اعضای حاضر در مجمع، با تایید جمع در جایگاه هیات رئیسه مستقر شده که پیام احمدی کاشانی بعنوان رئیس، امیر لقمانی پور بعنوان ناظر و ندا کوهی بعنوان منشی جلسه انتخاب و با درج اسامی کاندیداها در تابلو، اداره جلسه را بر عهده گرفتند.
محمد بهرامی، زهرا شایانفر، مریم شریعتی، الهه حاجی زاده، مریم رودبارانی، مهتا کریمی، امیر پارسائیان مهر، پیمان شیخی، علیرضا سعیدی، محمدرضا ایمانیان و محمد وفایی نامزدهای این دوره برای تصدی امور هیات مدیره کانون مذکور بودند.
گزارش عملکرد هیات مدیره توسط محمد وفایی بعنوان نماینده قرائت شد و پس از آن به هر یک از کاندیداها ٢ دقیقه زمان داده شد که شرح برنامه ها و اهداف خود را مطرح کنند.
بعد از استماع چشم اندازها و نظرات، أخذ آراء آغاز و شمارش و ثبت بصورت علنی صورت پذیرفت.
پس از شمارش آراء و اعلام منتخبین با قرائت بازرس و نظارت هیات رئیسه، اسامی اعضای هیات مدیره جدید کانون به ترتیب تعداد رای به شرح زیر است.
اعضای هیات مدیره:
١: امیر پارسائیان مهر
٢: محمد بهرامی
٣: زهرا شایانفر
۴: علیرضا سعیدی
۵: مریم رودبارانی
۶: الهه حاجی زاده
٧: مریم شریعتی
بازرسان: محمد وفایی ، پیمان شیخی
قابل ذکر است، محمدرضا ایمانیان پس از شمارش آراء انصراف خود را کتباً به هیأت رئیسه اعلام کرد که به بازرس خانه تئاتر تحویل داده شد.

 

منبع :روابط عمومی خانه تئاتر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.