تاریخ انتشار : شنبه 27 آبان 1402 - 18:35
415 بازدید
کد خبر : 5221

آمار فروش نمایش‌های مجموعه تئاترشهر تا ۲۶ آبان‌ماه اعلام شد

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر تا پایان روز جمعه 26 آبان‌ماه سال 1402 مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری پیام هنر و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌ تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه، کارگاه نمایش و کافه‌تریای اصلی و چهارسوی مجموعه تئاتر شهر تا پایان روز جمعه ۲۶ آبان‌ماه ۱۴۰۲ اعلام شد.
نمایش «پدر» به کارگردانی آروند دشت‌آرای که از روز ۱۷ مهرماه در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۲۰۰ و ۱۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده بود با مجموع ۳۵ اجرا و میزبانی از ۱۵ هزار و ۱۱۴ مخاطب (با احتساب بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و فروش ۲ میلیارد و ۴۶۸ میلیون و ۶۰ هزار تومان به اجرای خود پایان داد.
نمایش «آواز عاشقانه دختر دیوانه» به کارگردانی آروند دشت‌آرای که اجرای خود را از ۷ آبان ماه در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ تا ۲۵۰ هزار تومان آغاز کرد، روز جمعه ۲۶ آبان‌ماه، با مجموع ۱۸ اجرا و جلب ۷ هزار و ۸۳۲ تماشاگر، توانست به فروش معادل ۱ میلیارد و ۶۳۴ میلیون و ۴۱۵ هزار تومان دست پیدا کند و با سالن اصلی خداحافظی کند.
نمایش «این دنیا یه کنسرت به من بدهکاره» به کارگردانی سهند خیرآبادی که اجرای خود را از ۹ آبان ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۸۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۱۶ اجرا و جلب ۲ هزار و ۶۵ تماشاگر، توانسته به فروش معادل ۳۱۷ میلیون و ۵۹۲ هزار تومانی دست پیدا کند.
نمایش «یادگار» به کارگردانی مهرداد کوروش‌نیا که اجرای خود را از ۱۶ آبان ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۱۰ اجرا و جلب ۳۷۶ تماشاگر، توانسته به فروش معادل ۱۷ میلیون و ۷۲۴ هزار تومان دست پیدا کند.
نمایش «تله وزیون» به کارگردانی الهه پورجمشید نیز که اجرای خود را از روز ۲۱ مهرماه در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده بود، با ۳۰ اجرا توانست ۲ هزار و ۱۳۳ تماشاگر را به سالن اجرا جلب کند و به فروشی معادل ۱۸۷ میلیون و ۵۹۶ هزار تومان دست پیدا کند و به اجرای خود پایان دهد.
نمایش «نفرین رزالین» به کارگردانی مسعود طیبی نیز که اجرای خود را از روز ۱۶ آبان‌ماه در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده بود، با ۱۰ اجرا توانست ۸۹۴ تماشاگر را به سالن جلب کند و با فروش معادل ۸۶ میلیون و ۹۰۴ هزار تومان به اجرای خود پایان دهد.
همچنین نمایش «مامان» به کارگردانی الهام سلج محمودی که از روز یکشنبه ۸ آبان ماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده،‌ با مجموع ۱۷ اجرا، توانست ۱ هزار و ۹۵ تماشاگر جلب کند و به فروشی معادل ۸۳ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان دست یابد.
نمایش «زندگی من، یک من ساده» به کارگردانی محمدعلی زمانی نیز که از روز ۱۴ آبان‌ماه در کارگاه نمایش با ظرفیت صندلی ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۸۰ هزارتومان روی صحنه رفته است، با ۱۲ اجرا و جذب ۲۶۱ تماشاگر توانسته به فروش ۱۶ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان دست پیدا کند.
نمایش «یک ملاقات ساده» به کارگردانی جواد تولمی نیز که از روز ۲۱ آبان‌ماه در کافه‌تریای اصلی با قیمت بلیت ۵۰ هزارتومان روی صحنه رفته است، با ۶ اجرا و ۷۹ تماشاگر توانسته به فروش ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «من نوید نیستم!» به کارگردانی سیدعلی خوشرو نیز که از روز ۲۶ آبان‌ماه در کافه‌تریای چهارسو با قیمت بلیت ۵۰ هزارتومان روی صحنه رفت، با ۱ اجرا توانست ۴۰ تماشاگر جذب کند و به فروش ۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان دست پیدا کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.